Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2008-12-21, 00:43
Podłokietniki - rodzaje, modele, montaż
Autor Wiadomość
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-01-28, 12:03   

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=77283#77283
mausi64 napisał/a:
ps: chwilę po fladze "przyjechał" podłokietnik - jak wyjdę z pracy - będę sprawdzać, jak i czy pasuje; wygląda ok


jak by się dało wrzucić jakieś fotki "przyjechanego" i zamontowanego już podłokietnika to byłoby super... :lol: i może jeszcze kilka słów z doznań... :oops:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-01-28, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
mausi64 



Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 dCi 4x2 110 KM
Rocznik: 2010
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 162
Skąd: prawie Warszawa
Wysłany: 2011-01-28, 12:33   

TD Pedro napisał/a:
mausi64 napisał/a:

ps: chwilę po fladze "przyjechał" podłokietnik - jak wyjdę z pracy - będę sprawdzać, jak i czy pasuje; wygląda ok


jak by się dało wrzucić jakieś fotki "przyjechanego" i zamontowanego już podłokietnika to byłoby super... :lol: i może jeszcze kilka słów z doznań... :oops:


przyjechanego mogę zrobić już :) nop

z zamontowanym może być gorzej, gdyż większość płci przeciwnej do Was nie ma zmysłu technicznego ( zaliczam się zdecydowanie do tej większości ) ale obiecuję, że jak zamontuję, lub ktoś mi zamontuje to obfotografuję i wrzucę tutaj ( pytanie tylko, czy będę potrafić, ale to już insza inszość )

Zdjęcie0142.jpg
środek
Plik ściągnięto 346 raz(y) 32,45 KB

Zdjęcie0141.jpg
otwarty
Plik ściągnięto 299 raz(y) 44,81 KB

Zdjęcie0140.jpg
podłokietnik
Plik ściągnięto 263 raz(y) 83,53 KB

_________________
mausi64 życzy wszystkim bezpiecznej jazdy
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-01-28, 16:52   

mausi64 napisał/a:
TD Pedro napisał/a:
mausi64 napisał/a:

ps: chwilę po fladze "przyjechał" podłokietnik - jak wyjdę z pracy - będę sprawdzać, jak i czy pasuje; wygląda ok


jak by się dało wrzucić jakieś fotki "przyjechanego" i zamontowanego już podłokietnika to byłoby super... :lol: i może jeszcze kilka słów z doznań... :oops:



wybacz :oops: mausi64, ze trochę nieopatrznie wprowadziłem Cię w "konflikt" z adminem przy okazji tematu o flagach... :-( ;-)
 
mausi64 



Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 dCi 4x2 110 KM
Rocznik: 2010
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 162
Skąd: prawie Warszawa
Wysłany: 2011-01-29, 10:52   

TD Pedro napisał/a:
wybacz :oops: mausi64, ze trochę nieopatrznie wprowadziłem Cię w "konflikt" z adminem przy okazji tematu o flagach... :-( ;-)


hej hej - nop :-D
nie martw się - dałam radę :mrgreen: :mrgreen:

już sobie wszystko wyjaśniliśmy - podłokietnik na razie wciśnięty, ale trzeba przykręcić jednak, bo się rusza. wczoraj było już za ciemno, więc zrobię to dziś. na pierwszy rzut oka sprawdzałam - przynajmniej u mnie: nie ma problemu z zapinaniem pasów ( może dlatego, że fotel przysunięty do przodu ze względu na długość nóżek :lol: ) ani z zaciąganiem ręcznego. obiecuję fotki, jak przykręcę :lol:
_________________
mausi64 życzy wszystkim bezpiecznej jazdy
Ostatnio zmieniony przez mausi64 2011-01-29, 10:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-01-29, 12:03   

laisar napisał/a:
Wrrr - żaden konflikt! d: Przecież tylko delikatnie zasugerowałem, jak by było lepiej - i nawet autodela na to swoje pseud-napomnienie ustawiłem... <:


dlatego napisałem o "konflikcie", cyt.: "wprowadziłem Cię w "konflikt" z adminem" - koniec cytatu - najdelikatniej jak się tylko dało... :-)
 
greg1367 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,0 TCi 4x2
Rocznik: 2010 był, teraz 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 343
Skąd: prawie Łódź :)
Wysłany: 2011-01-29, 18:44   podłokietnik z Allegro

Ja przejechałem z moim nowym nabytkiem 40 km :-( ,niestety musiałem go lekko przerobić,napiszę dlaczego:
1) za wysoko ustawiony względem gałki biegów
2)bardzo utrudniona obsługa hamulca ręcznego
Odkręciłem te cztery śrubki ,trzymające nogi podłokietnika ,skróciłem je 2,5 cm ,zrobiłem nowe otwory ,zmontowałem.Po tej amputacji podłokietnik obniżył się,stał się stabilniejszy
,gałka biegów jest teraz lekko wyżej poduszki podłokietnika,poprzednio ręka musiała być pod skosem,wcale to nie było przyjemne ,hamulec wygodniej się obsługuje,przejechałem przetestowałem,teraz mi nie przeszkadza.Jest to tylko moje odczucie,każdy musi sprawdzić osobiście (mój wzrost to 182 cm) :-D

Zdjęcie0140.jpg
mausi64 przepraszam ,ale pożyczyłem Twoje foto.
Plik ściągnięto 233 raz(y) 122,27 KB

_________________
D u s t e r D r a k u l a
Ostatnio zmieniony przez greg1367 2011-01-30, 10:25, w całości zmieniany 4 razy  
 
mausi64 



Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 dCi 4x2 110 KM
Rocznik: 2010
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 162
Skąd: prawie Warszawa
Wysłany: 2011-01-30, 20:41   Re: podłokietnik z Allegro

greg1367 napisał/a:
Ja przejechałem z moim nowym nabytkiem 40 km :-( ,niestety musiałem go lekko przerobić,napiszę dlaczego:
1) za wysoko ustawiony względem gałki biegów
2)bardzo utrudniona obsługa hamulca ręcznego
Odkręciłem te cztery śrubki ,trzymające nogi podłokietnika ,skróciłem je 2,5 cm ,zrobiłem nowe otwory ,zmontowałem.Po tej amputacji podłokietnik obniżył się,stał się stabilniejszy
,gałka biegów jest teraz lekko wyżej poduszki podłokietnika,poprzednio ręka musiała być pod skosem,wcale to nie było przyjemne ,hamulec wygodniej się obsługuje,przejechałem przetestowałem,teraz mi nie przeszkadza.Jest to tylko moje odczucie,każdy musi sprawdzić osobiście (mój wzrost to 182 cm) :-D


fakt, swój przykręciłam i mam takie same odczucia.... wysoki jest, jak dla mnie też, mimo, że mój wzrost o wiele, wiele mniejszy... tyle, że nie wiem, jak go skrócić; znaczy się, wiem - trzeba obciąć, ale czym??? na moich mężczyzn raczej nie mam co liczyć... czym ciąłeś ??? zdjęcia zamontowanego podłokietnika wrzucę jutro, bo zostawiłam kabelek w pracy, to się sami przekonacie... miłego wieczoru
_________________
mausi64 życzy wszystkim bezpiecznej jazdy
 
Gość

Wysłany: 2011-01-31, 08:05   

Powiem że z tym co mam zamontowanego u siebie to nie mam powyższych problemów.
1. Jest regulacja góra dół i przód tył
2. Odchyla się do góry więc nie ma problemu z ręcznym
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-01-31, 08:45   

dexterteam napisał/a:
Powiem że z tym co mam zamontowanego u siebie to nie mam powyższych problemów.
1. Jest regulacja góra dół i przód tył
2. Odchyla się do góry więc nie ma problemu z ręcznym


domyślam się, że Twój podłokietnik jest oryginalny ("Jest regulacja góra dół i przód tył" - zamienniki tego nie mają) a jeżeli tak to konieczność odchylania go do góry w celu użycia hamulca ręcznego oznacza, że pomimo wysokiej ceny nie jest on dobrze dopracowany :-( - miałem w dwóch poprzednich samochodach podłokietniki fabryczne i były bardzo funkcjonalne - nic nie trzeba było z nimi robić by użyć hamulca ręcznego... przy zamienniku z uwagi na jego duuuuużo niższą cenę można by się z tym pogodzić, chociaż też powinien spełniać podstawowe kryteria funkcjonalności... :lol: mój zamiennik już w drodze - ciekaw jestem jak się "dogada"z Dusterkiem :-P :mrgreen:
 
jacusb 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Rocznik: 2011
Wersja: Duster
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 209
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-31, 09:19   

Ja też się nastawiałem na zamiennik, ale jeżeli ten zamiennik "dedykowany" do dustera nie jest dopasowany to czym różni się od uniwersalnego podłokietnika za 40pln?
 
akofreda 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1,5 dCi 110KM
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 220
Skąd: Płock
Wysłany: 2011-01-31, 09:59   

Można przy oryginalnym podłokietniku dojść do wprawy i wpinać pasy bez jego podnoszenia. Jednak jak jadę jako pasażer to podnoszę podłokietnik - brak wprawy :lol:
Z hamulca ręcznego korzystam cały czas, nie mam problemu. Hamulec w DD w porównaniu do Astry III chodzi leciuteńko i jednym paluszkiem. :-D
 
mausi64 



Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 dCi 4x2 110 KM
Rocznik: 2010
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 162
Skąd: prawie Warszawa
Wysłany: 2011-01-31, 10:51   Re: podłokietnik z Allegro

greg1367 napisał/a:


mausi64 - przepraszam, że wykorzystałem twoje zdjęcie [/b] :-D


nie ma sprawy; nie gniewam się - w urzędzie patentowym nie zastrzegałam wzoru; zaraz wrzucam zamontowany :)

przepraszam za jakość zdjęć, ale mam nadzieję, że można się zorientować, o co chodzi :)

Zdjęcie0144.jpg
Plik ściągnięto 447 raz(y) 17,03 KB

Zdjęcie0148.jpg
miejsca sporo, zmieściło się parę płyt, okulary w futerale, radio w futerale i ładowarka do navi
Plik ściągnięto 307 raz(y) 20,3 KB

Zdjęcie0147.jpg
to najgorszej jakości, ale może widać, gdzie są śrubki i jak to "siedzi"
Plik ściągnięto 348 raz(y) 18,33 KB

Zdjęcie0143.jpg
Plik ściągnięto 313 raz(y) 14,07 KB

Zdjęcie0145.jpg
Plik ściągnięto 260 raz(y) 20,4 KB

_________________
mausi64 życzy wszystkim bezpiecznej jazdy
Ostatnio zmieniony przez mausi64 2011-01-31, 11:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
Gość

Wysłany: 2011-01-31, 15:48   

TD Pedro napisał/a:
dexterteam napisał/a:
Powiem że z tym co mam zamontowanego u siebie to nie mam powyższych problemów.
1. Jest regulacja góra dół i przód tył
2. Odchyla się do góry więc nie ma problemu z ręcznym


domyślam się, że Twój podłokietnik jest oryginalny ("Jest regulacja góra dół i przód tył" - zamienniki tego nie mają) a jeżeli tak to konieczność odchylania go do góry w celu użycia hamulca ręcznego oznacza, że pomimo wysokiej ceny nie jest on dobrze dopracowany :-( - miałem w dwóch poprzednich samochodach podłokietniki fabryczne i były bardzo funkcjonalne - nic nie trzeba było z nimi robić by użyć hamulca ręcznego... przy zamienniku z uwagi na jego duuuuużo niższą cenę można by się z tym pogodzić, chociaż też powinien spełniać podstawowe kryteria funkcjonalności... :lol: mój zamiennik już w drodze - ciekaw jestem jak się "dogada"z Dusterkiem :-P :mrgreen:

Powinienem inaczej to napisać, zbyt wczesna pora na pisanie postów.
Nie ma problemu z ręcznym i pasami w ogóle a dodatkowo odchyla się do góry co powoduje że jakby go nie było :)
 
greg1367 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,0 TCi 4x2
Rocznik: 2010 był, teraz 2019
Wersja: Prestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 343
Skąd: prawie Łódź :)
Wysłany: 2011-01-31, 16:26   

mausi64 napisał/a:
trzeba obciąć, ale czym??? na moich mężczyzn raczej nie mam co liczyć... czym ciąłeś ???

Można przyciąć te nogi,ale sama sobie raczej nie poradzisz,najlepiej udaj się do jakiegoś zmyślnego sąsiada,najważniejsze żeby posiadał nożyce do blachy i wiertarkę,blacha jest dość miękka,więc dobrze się ją tnie nożycami.Tak patrzę na te Twoje fotki,wygląda na to że fotel dałaś bardzo do przodu,czy ten podłokietnik spełnia swoje zadanie :?: A teraz się dopatrzyłem,założyłaś go bardzo na tyle,zakryłaś stojak na butelkę :-D , ale dostęp do pasów masz lepszy :-D
_________________
D u s t e r D r a k u l a
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-01-31, 22:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
mausi64 



Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1,5 dCi 4x2 110 KM
Rocznik: 2010
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 162
Skąd: prawie Warszawa
Wysłany: 2011-01-31, 21:50   

greg1367 napisał/a:
[b]
Tak patrzę na te Twoje fotki,wygląda na to że fotel dałaś bardzo do przodu,czy ten podłokietnik spełnia swoje zadanie :?: A teraz się dopatrzyłem,założyłaś go bardzo na tyle,zakryłaś stojak na butelkę :-D , ale dostęp do pasów masz lepszy :-D


ano, przesunięty do przodu fotel, bo mam posturę z gatunku: "małe jest piękne" czyli 155 w kapeluszu i na obcasach; a co za tym idzie - krótkie nóżki :lol: myślę, że zdaje egzamin; mam wąską torebkę typu jamnik - akurat się tam mieści ;-)

a że stojak na butelkę z tyłu zasłonięty ? cóż, nawet nie zwróciłam na to uwagi; może dlatego, że nie chciałabym, aby pasażerowie z tyłu stawiali tam jakieś butelki z jakimiś płynami :-/ jeszcze nie dokręcą, ja zahamuję i cały płyn się wyleje ... a tak, nie ma takiej możliwości; jak ktoś chce, może się napić na postoju - zawsze mogę się zatrzymać :mrgreen:

sąsiada poszukam - może się jakiś trafi :mrgreen:
_________________
mausi64 życzy wszystkim bezpiecznej jazdy
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2011-02-01, 22:18   Uwaga na podłokietnik

Gdyby się komuś popsuł oryginalny podłokietnik - albo chciał go przed tym uchronić - to Francuzi opracowali metodę:

http://www.forum-auto.com...a/sujet3980.htm
 
tomi 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6 SCE 115
Rocznik: 2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 314
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-02-02, 07:25   

Dokładnie tak mi pękł (były w tedy duże mrozy i plastik zrobił się kruchy). Udało mi się skleić, wykonałem to podobnie do zamieszczonego opisu. Wykorzystałem tylko jedną śrubę z nakrętką a całość zalałem distalem dwuskładnikowym. Myślę że teraz w tym miejscu nie ma szans pęknąć.
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-02-04, 22:34   

A ja myślałem, że nikt nie może mi wejść na ambicję ponieważ jej nie posiadam, a tu niespodzianka.
Olśniło mnie, że posiadam pistolet do klejenia na gorąco i wziąłem się do roboty. Przez kilka ostatnich tygodni jakoś nie wpadł mi w oko klej dwuskładnikowy, którego zamierzałem użyć do sklejenia podłokietnika.
Byłem tak zaaferowany swoją, na niespotykaną mobilizacją, że po sklejeniu, mając za nic egipskie ciemności (awaria oświetlenia na ulicy), wicher i błoto od strony pasażera, postanowiłem bezzwłocznie zamontować podłokietnik w miejscu montażu :mrgreen: .
Po zamontowaniu okazało się, że zbyt lekko dokręciłem wkręty na osi obrotu jego (przy próbie otwarcia zamknięcia cały podłokietnik podnosił się do pozycji pionowej). Po dokręceniu wkrętów podłokietnik odpadł ponownie :-( i cały misterny plan...
Mam pytanie do klejących klejem na gorąco: jakiego czasu potrzebuje klej do osiągnięcia pełnej wytrzymałości?

Przy okazji odkryłem małą ściemę mojego dilera! :evil: Otóż, podczas przymierzania elementów do sklejenia zauważyłem, że jedno z "kółek" nie pasuje do korpusu. W jednym miejscu jest ubytek a w drugim nadmiar materiału. W gratisie dostałem klejony podłokietnik. :shock:
_________________
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 23:06   

Sugeruje uzyc bezbarwnego dwuskladnikowego poxypolu. Troszke mnie zmartwil watek pekajacych oryginalnych podlokietnikow. Moze warto jednak kupic tanszy zamiennik ?

http://allegro.pl/podloki...1430428659.html

np ?

1430428659-1.jpeg
Plik ściągnięto 311 raz(y) 32,26 KB

Ostatnio zmieniony przez mekintosz 2011-02-04, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-02-04, 23:12   

Zdjęcie "na stole" raczej mnie nie przekonuje, że się da to zamontować w mojej MCV z tylnymi szybami elektrycznymi. A po za tym poxipol chyba kosztuje mniej niż 164,00 zł.

edycja:
No i sory, ale do cordoby i clio są o 20 zł tańsze? Skandal, rozbój w biały dzień itp.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Beckie 2011-02-04, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
mekintosz 



Marka: Citoren
Model: Berlingo
Silnik: 1.6 VTI
Rocznik: 2011
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 35 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 4266
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-04, 23:35   

Beckie napisał/a:
Zdjęcie "na stole" raczej mnie nie przekonuje, że się da to zamontować w mojej MCV z tylnymi szybami elektrycznymi. A po za tym poxipol chyba kosztuje mniej niż 164,00 zł.

edycja:
No i sory, ale do cordoby i clio są o 20 zł tańsze? Skandal, rozbój w biały dzień itp.


W Twoim przypadku pewnie ze warto naprawiac oryginalny. Mialem na mysli decyzje o zakupie majac na uwage pekajace oryginaly.

Klej:

http://allegro.pl/poxipol...1406006333.html

;-)
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-02-04, 23:38   

Dyszka - sie nie ma co zastanawiać. Ale poczekam jeszcze na instrukcje od termoklejących. :mrgreen:
_________________
 
Ammianus 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 323
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-05, 19:10   Podłokietnik Sandero

Czołem Panie i Panowie,

Od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl o kupnie podłokietnika.
Poszukiwania zacząłem od... allegro.
I znalazłem takiego oto potwora:
podłokietnik

Festyn jakich mało, ten srebrny badziewny okrągły... zaaaaraaaaz zaraz... ależ to podobne do otworu nawiewu w Daćce :lol:




A teraz na poważnie - ktoś ma jakiś podłokietnik, który w Sandi będzie ładnie wyglądał?
Oryginalny jak mniemam kosztuje swoje, a szkoda mi pieniędzy na coś, co być może zdemontuję po paru dniach jazdy
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ammianus 2011-04-05, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ammianus 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 323
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-05, 19:39   

nerwy i trema przemówiły :lol:
_________________
 
koniu 


Marka: Lancia
Model: Ypsilon
Silnik: 1.2
Rocznik: 2016
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 516
Skąd: Wrocław / Rybnik
Wysłany: 2011-04-05, 20:32   

Moim zdaniem to za bardzo przesłoni ręczny ... poza tym pytanie jak na szerokość, bo u mnie w oryginalnym akcesorium mocowanie pasów i tak się o niego ociera.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne